Obserwatorzy

Styl Kim Kardashian / Kim Kardashina style

>> 6 listopada 2011

Moje AllegroNie podoba mi się to jak Kim Kardashian wkroczyła w świat show biznesu. Ale nic na to nie poradzę, tak teraz robi się karierę.
Pomijając ten fakt muszę powiedzieć, że uwielbiam jej styl. Podziwiam to jak potrafi być elegancka i stylowa. Prawdopodobnie to jest jej "talent" i dzięki temu ludzie chcą ją oglądać. Mam wrażenie, że inspiruje wiele dziewcząt oczywiście w kwestii stylu, a nie zachowania :)
Jej uroda jest zjawiskowa i niepowtarzalna. Umie perfekcyjnie ją podkreślić. Ona ma taki typ urody, że nawet jakby założyła garnek i worek na śmieci na siebie to i tak będzie wyglądać bosko. Poniżej przedstawiam Wam kilka jej strojów, które moim zdaniem będą idealnie wyglądąc na naszych polskich ulicach :)

english
I do not like how Kim Kardashian has entered the world of showbiz. But I can not help it, so now it gets career. Aside from this fact I must say that I love her style. I admire how she can be elegant and stylish.  Perhaps it is her "talent" and that is why people want to see her.  I feel thatinspires a lot of girls, of course, in terms of style, not the behavior :). Her beauty is phenomenal and unique. He can perfectly underline thisShe has the type of beauty that, if set up the pot on his head and a garbage bag and so it will look gorgeous.
 Below I present to you some of her outfits, which I think willlook perfect our Polish streets:)0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj mnie do obserwowanych - będziesz na bieżąco :)

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP