Obserwatorzy

Victoria Beckham - to już chyba było

>> 30 grudnia 2010

"Ameryka to mój nowy dom! A Nowy Jork uwielbiam" - powiedziała Victoria podczas swojego pokazu mody właśnie w tym mieście. Zaprezentowała kolekcję na nadchodzące ciepłe dni.


"Piosenkarka" zaprezentowała klasyczne sukienki. Mega eleganckie i perfekcyjnie zrobione. Zadbała by każdy ze strojów był dopracowany w każdym szczególe. By wyglądały profesjonalnie. Suknie są tak idealne, że aż nudne. Zaznaczam, że bardzo mi się podobają, bo uwielbiam kroje z lat 60 i dobrze dopasowane sukienki. Ale od projektanta oczekuje rozwoju. A stroje Beckham co sezon są (mam wrażenie) bardzo podobne do siebie.

Podobne sukienki, widzę w Manufakturze czy Galerii Łódzkiej w takich sklepach jak Max Mara, Marella, czy naszym rodzimym Monnari. I myślę, że są one dużo tańsze niż propozycję pani Victorii. Ale wiem, że w świecie mody nie chodzi o to by było tanio - chodzi o to by błyszczeć w kreacjach od największych.

To co mnie zachwyciło to torebki. Victoria wie czego kobiety potrzebują. Stylowej, modnej i eleganckiej, a przede wszystkim pojemnej torby.

Poniżej kilka zdjęć kolekcji.


English

America is my new home! And I love New York - said Victoria during her fashion show in this city. Presented a collection on a warm day.


"Singer" presented a classic dress. Totally elegant and perfectly made. Took care to each of the dresses were perfect in each detail. Dresses are so an ideal that until boring. I would point out that I like very much, because I love tailoring from the 60s and well-fitting dresses. But from the designer  I expects progress. And Beckham dresses season to season are (I have feelinga similar to each other.
Similar dresses, I see in  shops such as Max Mara, Marella, and our home Monnari.  And I think they are much cheaper than the dresses Mrs. Victoria. 
But I know that in the fashion world is not about to be cheap - the idea is to shine in outfits of the greatest.


This is what amazed me is bags. Victoria knows what women need. Stylish, fashionable,elegant, and above all capacious bags.
Below a few photos collection

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj mnie do obserwowanych - będziesz na bieżąco :)

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP