Obserwatorzy

Zima zimą, a wiosna za pasem :)

>> 25 grudnia 2010
Jak wyżej w temacie. 
Niby śnieg i mróz za oknem ale już trzeba myśleć o tym co założymy na siebie gdy pierwsze promienie słońca wpadną nam do mieszkań. Przeglądając kolekcje na wiosnę-lato 2011 nie mogłam ominąć kolekcji jednego z moich ulubionych projektantów czyli Jean Paul Gaultier.
Niby w kolekcji są już rzeczy, które widzieliśmy - kwiaty, wojskowa zieleń czy styl grunge. Ale JPG tak to wszystko zmiksował, że moja morda uśmiecha się na widok każdego stroju. Ciężki grunge w połączeniu z delikatnymi materiałami takimi jak jedwab są zestawem dla odważnej dziewczyny  (może i w tym roku się na to odważę). 
Oczywiście super fryzury rodem z teledysków Davida Bowie są dopełnieniem ostrego looku. 
Bym zapomniała. Cały pokaz otwiera i zamyka piosenkarka Beth Ditto. Ikona stylu. Bez żadnych zahamowań pokazuje swoje krągłe kształtu. I za to ją uwielbiam !!.


Oczywiście jedną z modelek jest nasza Anja Rubik w wfioletowych włosach :) do twarzy jej w 
nich :P

ENGLISH

As the topic :)
Outside, snow and frost, but you have to think about spring.
Reviewing collections for spring-summer, I could not miss the collection of one of my favorite designers - Jean Paul Gaultier.

In the collection are the things that we saw - flowers, green military, grunge style. But JPG mixed everything that my mouth is smiling at the sight of any outfit.
Heavy grunge, combined with delicate materials like silk, are set to brave girl.
Super-straight hair with clips of David Bowie complement the sharp image. I forgot. The whole show opens and closes the singer Beth Ditto. Style icon. Without any inhibitions shows her curves shapes. And for this I love her!

Of course, one of the models is our Anja Rubik in purple hair. She looks gooood :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj mnie do obserwowanych - będziesz na bieżąco :)

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP