Obserwatorzy

Energizer Easy Care Artègo – remedium na wypadanie włosów

>> 10 października 2011


Mocne i gęste włosy to duży atut zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.Zaleta ta wpływa również na dobre samopoczucie i wysoką samoocenę. Dlatego też obszar pielęgnacji włosów i rozwiązywania problemów związanych ze skórą głowy dynamicznie się rozwija. Konsumenci świadomi swoich potrzeb poszukują skutecznych kosmetyków, po to, aby wzmocnić włosy, poprawić znacząco ich wygląd oraz powstrzymać ich wypadanie.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców marka artègo, stworzyła kompleksowy  zabieg, ENERGIZER easy care, który powstrzymuje wypadanie włosów, pobudza proces regeneracji i wzrostu włosów oraz wzmacnia ich strukturę.

Marka artègo, specjalizuje się w produkcji profesjonalnych produktów włosów w tym kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, wprowadziła na rynek zabieg  przeciw wypadaniu włosów ENERGIZER. Preparaty stanowią bezpośrednie remedium na problem łysienia. Na kurację składają się dwa działające miejscowo produkty, będące rozwiązaniem odpowiednim zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Istotne jest, aby korzystać z obu tych produktów w  jednocześnie, ponieważ pozwala to na uzyskanie maksymalnej skuteczności.SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW ENERGIZER
To szampon o podwójnym działaniu: służy do delikatnego oczyszczania, które nie narusza bariery hydrolipidowej chroniącej skórę głowy, dodatkowo umożliwia wchłanianie podstawowych substancji i energii niezbędnej do wzrostu i rozwoju włosa. Składnikami aktywnymi szamponu są naturalne składniki pochodzenia morskiego. Tworzą one kompleks o nazwie VITAPLEX. Ma on przede wszystkim dostarczać do komórek wzrostowych odpowiadających za odrastanie włosów substancje, które stymulują odtwarzanie komórek.
Składniki:
  • Listownica palczasta - wodorost oceaniczny o wysokim stężeniu jodu, który doskonale stymuluje metabolizm komórkowy i jest kluczowym składnikiem wielu enzymów. Zawiera też oligopierwiastki i sole mineralne, które pomagają w odbudowie komórek i są potrzebne do produkcji nowych protein.
  • Chrząstnica kędzierzawa - czerwony wodorost oceaniczny, który zawiera sporą dawkę minerałów, jodu i witaminy C (będącej silnym przeciwutleniaczem zapobiegającym starzeniu się wszystkich komórek), a także dużą ilość mannitu, który jest wielocukrem ważnym dla procesu przechowywania energii niezbędnej do funkcjonowania komórek.

Badania laboratoryjne potwierdziły rewitalizujące właściwości kompleksu VITAPLEX.
Po podaniu do komórek wytwarzających keratynę roztworu biologicznego zawierającego Vitaplex okazało się, że zwiększyła się ilości keratyny (będącej ważnym budulcem włosa). Pozwala to uzyskać lepiej widoczny wzrost włosów, które są silniejsze, a także znacząco przyspieszyć przebudzanie mieszków włosowych.


PREPARAT PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW ENERGIZER
Chcąc zapewnić delikatną równowagę między odrastaniem,
a wypadaniem włosów marka artègo udoskonaliła innowacyjną serię kosmetyków ENERGIZER o preparat do stosowania miejscowego, który cechuje duże stężenie - aż 12 różnych składników funkcjonalnych, eliminujących brak lub niedobór ważnych substancji budulcowych i odżywczych. Składniki funkcjonalne, zostały połączone w nowy, aktywny kompleks pochodzenia roślinno-biotechnologiczno-syntetycznego
o nazwie TRICHOGEN. Ten biokompleks nie tylko stabilizuje otoczenie biologiczne, bogate w substancje ważne dla włosów, ale także przeciwdziała mechanizmowi wyzwalanemu przez hormony androgenne odpowiedzialne za większość rozległych rodzajów łysienia.

Składniki:
·         Wyciąg z korzenia żeń-szenia, bogaty w aminokwasy, witaminy B i C i oligopierwiastki,
a ponadto w znaczący sposób pobudzają mikrokrążenie w skórze.
·         Wyciąg z korzenia łopianu większego, zawierający antybakteryjne aminokwasy.
W połączeniu z wyciągiem z korzenia żeń-szenia pomaga on doprowadzać krew do skóry oraz blokować receptory hormonów na poziomie mieszków włosowych.
·         Hydrolizowane proteiny sojowe, pozyskiwane z nasion soi bogatych w aminokwasy i peptydy siarkowe. Soja zdaje się też zawierać środki potrafiące regulować obecność krwi w żeńskich hormonach estrogenowych i blokować działanie enzymów.
·         Wyciąg z szałwii muszkatołowej, o działaniu regulującym gospodarkę hormonalną, silnie hamującym proces przemiany testosteronu i antybakteryjnym.
·         Wyciąg z cynamonowca cejlońskiego, szerzej znanego, jako cynamon - który działa bakteriobójczo i wspomaga inne substancje doprowadzające krew do podskórnych warstw, zawierających naczynia włosowate. Ponadto dobrze hamuje działanie hormonów.
·         Wyciąg z miłorzębu dwuklapkowego, posiadającego pozytywny wpływ na krążenie krwi,
o właściwościach przeciwutleniających i zmniejszających lepkość krwi a także chroniących ścianki naczyń włosowatych przed uszkodzeniem, co stymuluje mikrokrążenie w skórze głowy.
·         Wyciąg z kigelii afrykańskiej, która cechuje się właściwościami przeciwzapalnymi
i blokującymi działanie hormonów.

2 komentarze:

Fashion 11 października 2011 17:09  

tak ta sukienka jest boska!

redlips 13 października 2011 20:35  

bardzo ciekawe informacje;]
zapraszam Cię do mnie mnie na konkurs;]

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj mnie do obserwowanych - będziesz na bieżąco :)

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP