Obserwatorzy

inspiracja na dziś / Today's inspiration Victoria Beckham

>> 23 stycznia 2012


Choć za oknem szaro-buro to w mojej głowie bardziej letnie i wiosenne klimaty. W tym poście pokaże Wam dwie stylizacje Victorii Beckham.
 Żółta sukienka jest ucieleśnieniem koloru, którego nigdy nie założę ponieważ wyglądam w nim jak owsianka i to nie pierwszej świeżości. Do tego szpilki w kolorze nude ... magia

Druga stylizacja z marynarką i t-shirtem jest moją ulubioną od kilku sezonów. Pełen luz i szczypta elegancji (to przez tą marynarkę) to jest to co uwielbiam

eng
Although gray behind the window, but on my mind are summer and spring climates. In this post will show you two outfits Victoria Beckham.
The yellow dress is the embodiment of the color, which I never get dressed because it looked like porridge and it's not fresh. For this nude-colored heels ... magic.
The second styling of the jacket and t-shirt is my favorite for several seasons. Full of play and a dash of elegance (that by the jacket), this is what I love1 komentarze:

Anonimowy,  20 lutego 2013 11:51  

Amazing issues here. I'm very happy to see your article. Thanks a lot and I am having a look forward to contact you. Will you please drop me a mail?

My website; nosniki reklamy

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj mnie do obserwowanych - będziesz na bieżąco :)

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP