Obserwatorzy

Elancyl koncentrat na brzuch i talię 75 ml RECENZJA

>> 14 lipca 2013

Uwielbiam przeróżne balsamy ujędrniające. Jak wiemy większość z nich tylko obiecuje i kosztuje miliony. Są oczywiście takie, które kosztują miliony i działają cuda. A ja chciałam znaleźć taki produkt, który kosztuję mniej niż milion i działa cuda. 
Udało mi się odkryć preparat, który może cudów nie zdziałał (bo jeszcze nie skończyłam kuracji) ale widzę efekty.
Prezentuję Wam Elnacyl koncentrat na brzuch i talię!

Najpierw słowo od producenta czyli Pierre Fabre:

ELANCYL Koncentrat BRZUCH - TALIA 14 dni serum wyszczuplające cellulit na brzuchu. Płaski Brzuch to preparat wyszczuplający o strukturze czasprogramowanej, opartej na indywidualnych rytmach biologicznych (biorytmach), który pozwala uzyskać optymalne rezultaty. Wygładza skórę, doskonale się wchłania. 

Substancje aktywne stymulują mikrokrążnie sprzyjając usuwaniu z tkanek skóry toksyn i tłuszczu. Substancje aktywne zawarte w mikrokapsułkach uwalniane są stopniowo przez 24 godziny oddziałując na komórki tłuszczowe na każdym etapie ich cyklu biologicznego, działają w tym momencie dnia, kiedy ich skuteczność antycellulitowa jest największa. Kofeina w dużym stężeniu stymuluje uwalnianie tłuszczy (lipolizę) aktywnych w dzień. 
Od momentu nałożenia wzmacnia naturalny, poranny proces usuwania zmagazynowanych w organizmie lipidów i sprzyja ich eliminacji. Wyciąg z młodych gałązek jabłoni, kompleks drenujący na bazie wyciągu z jastrzębca kosmaczka oraz metylochalokon hesperydyny przeciwdziałają magazynowaniu tłuszczy i ujędrniają skórę.

Innowacja ujędrniająca i wyszczuplająca dostosowana do specyfiki tkanki tłuszczowej na brzuchu.

Wyjątkową skuteczność działania na cellulit na brzuchu koncentrat zawdzięcza kompleksowi 3 składników wyszczuplających działających na poziomie komórek tkanki tłuszczowej.

Odkrycie Elancyl:

Xanthoxyline, antycellulitowa rewolucja. Otrzymywana z pieprzu syczuańskiego – drzewa pochodzącego z Chin i Japonii i wykorzystywanego w medycynie tradycyjnej – Xanthoxyline jest nową naturalną opatentowaną substancją czynną Elancyl. Xanthoxyline reaktywuje i intensyfikuje działanie białek zaprogramowanych na spalanie tłuszczów, wykazując nadzwyczajną skuteczność wyszczuplającą i zwalczając widoczne oznaki cellulitu. Jej działanie w komórkach tłuszczowych polega na nasilaniu naturalnego procesu spalania tłuszczów już nagromadzonych oraz na hamowaniu procesu gromadzenia się nowych tłuszczów.

Kofeina i jej sole: w ciągu dnia stymuluje lipolizę (uwalnianie tłuszczów). Zaczyna działać natychmiast po porannej aplikacji produktu, kiedy lipoliza naturalnie jest najbardziej nasilona.
Florydzyna: otrzymywana z młodych gałek jabłoni, blokuje wnikanie glukozy do wnętrza komórek tłuszczowych, zapobiegając w ten sposób wieczornemu magazynowaniu tłuszczu (hamuje lipogenezę).

Jastrzębiec kosmaczek: stymuluje mikrokrążenie, pobudzając drenaż (usuwanie nadmiaru wody i toksyn).


Wyciąg z alg brunatnych: pozostawia na powierzchni skóry elastyczną "mikrosiateczkę" o natychmiastowym efekcie napinającym.

Widoczne rezultaty wyszczuplenia i ujędrnienia okolic talii i brzucha - już po 14 dniach stosowania, a wzmocnione efekty już po 28 dniach:
szczuplejsza talia 80%,
efekt ujędrnienia 84%.

Wystarczy aplikacja tylko 1 raz dziennie dla zapewnienia 24-godzinnego działania. Formuła zapewnia, przy stosowaniu tylko 1 raz dziennie ukierunkowane i długotrwałe działanie. Dzięki jedwabistej konsystencji dodatkowo koncentrat zapewnia wykonanie prostego masażu brzucha.

Stosowanie
Nakładać codziennie rano wykonując prosty rytuał: "W trzech krokach" (patrz wewnątrz opakowania). Skuteczność preparatu zależy od przestrzegania zaleceń i regularności stosowania.Moja opinia 

Zużyłam już około 3/4. 
Skóra jest ewidentnie bardziej napięta. Może nie ubywa tłuszczu (bez ćwiczeń nie macie co o tym marzyć :)) ale skóra jest ładnie napięta i co ważne rozstępy się zmniejszyły (a mam ich sporo). Zapach koncentratu może być uciążliwy ale jest do wytrzymania. Ciężko mi określić ale za nim się wchłonie dość długo go czuć. Pomimo swojego zielonkawego koloru nie barwi odzieży :) Pompka choć niepozorna odmierza idealną ilość kremu. Gdy zamierzałam go kupić odstraszała mnie jego cena - około 60 zł. Przy pojemności 75 ml może przerazić. Ale poczytałam i zdecydowałam się go kupić. I nie żałuję. 


Przy jego stosowaniu ważna jest regularność, więc warto wypracować sobie system jego stosowania np wieczorem po kąpieli.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj mnie do obserwowanych - będziesz na bieżąco :)

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP