Obserwatorzy

DENIMOWA JESIEŃ W RESERVED

>> 22 września 2011
Denim zwiastuje modną zmienność, ukazuje inny wymiar stylu.
Tej jesieni w RESERVED jeans powraca w najlepszym wydaniu!


W nadchodzącym sezonie RESERVED prezentuje wyjątkową, denimową kolekcję. W ramach kampanii BEAUTIFUL STORY, jeansowe stylizacje prezentuje twarz jesiennej kampanii marki, światowej sławy modelka Sasha Pivovarova. Prezentowana przez nią kolekcja to jeansowa klasyka w bardzo nowoczesnym i kobiecym ujęciu.

Denim to uniwersalny i ponadczasowy materiał. Początkowo jachtowe płótno obecnie powracające jako nowosezonowy trend w odmiennej odsłonie.

Klasyczne spodnie w wersji slim fit czy super modne w tym sezonie flary w barwie od ciemnego, nasyconego granatu po odcienie niebieskiego i błękitu to absolutne must have nadchodzącej jesieni.

Kobieca wizja jeansu to również spódnice – proste klasyczne, a la bombka, z podwyższoną talią. W kolekcji odnajdujemy również klasyczne kurtki jeansowe i denimowe koszule, które w damskim wydaniu prezentują się niezwykle sexy.

Jachtowa tkanina pozwala na modną zabawę stylem. Podkreśla kobiecość i dziewczęcość dając równocześnie poczucie luzu i nieskrępowania- i właśnie o to chodzi w modzie, i właśnie taki jest jeans tego sezonu w RESERVED!

ENG
This fall in returns RESERVED jeans at its best!
In the upcoming season RESERVED presents unique Jeans collection. The campaign includes BEAUTIFUL STORY, denim stylingpresents a world-famous fashion model Sasha Pivovarova. Presented by her jeans collection is a classic in a very modern andfeminine perspectiveClassic trousers slim fit version, or super-trendy this season flare incolor from dark, saturated garnet in shades of blue and blue is an absolute must-have autumn. Women's vision is also skirts denim - straight classic, a la tuckedwith higher waist. In this Collection also find classic denim jacketsand shirts, which are present in the women's  extremely sexy issue. Jeans underlines feminity and girlishness while giving a sense oflooseness and unhampered.


info: materiały prasowe

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz
Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj mnie do obserwowanych - będziesz na bieżąco :)

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP